درباره ما

(۰ رای)

گروه صنعتی دوراندیشان با بهره گیری از دانش روز دنیا و در نظر گرفتن فاکتورهای بهینه سازی انرژی و حمایت از محیط زیست از سال ۸۹ اقدام به تولید و توزیع نسل جدیدی از ابزار روشنایی نموده که مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است .

این نسل از سیستم روشنایی تمامی نیازهای مصرف کنندگان از جمله نور ایده آل ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، عدم اشعه های مضر و سرطانی همچون یووی و جیوه و بخار سدیم و طولانی بودن عمر لامپ ، عدم انتقال حرارت به محیط و … را تامین می کند.

تمامی لامپ های این شرکت با سیستم اس ام دی  طراحی شده است . لامپ SMD یا  ( surface Mount Device )  که نوعی مونتاژ ظریف و دقیق دیود هاست که روی یک صفحه کوچک قرار می گیرد .

استفاده همزمان SMD با تعیین مهندسی مقدار لومن و ولتاژ مخصوص این شرکت ، بهمراه درایورهای طراحی شده شرکت دوراندیشان ، بازده ۹۸ درصد را بهمراه می آورد . در طراحی درایورها از سیستم ( Power Factor Correction )  یا PFC  کمک گرفته شده است . این تکنولوژی باعث میشود جریان برق اضافی از مبدا گرفته نشود و بهمین دلیل جریان معکوس نداشته باشیم .

مزایای محصولات گروه صنعتی دوراندیشان

طراحان و مهندسان این شرکت با در نظر گرفتن نیاز مصرف کنندگان و همچنین بررسی ریز بینانه بر محصولات وارداتی مخصوصا چینی اقدام به تولید محصولاتی نموده اند که مورد استقبال همه اصناف قرار گرفته و از موارد تمایز این محصولات می توان به این نکات اشاره کرد :

محصولات تولید ایران هستند و همین باعث کار آفرینی و همکاری بین بقیه کارگاه های تولیدی مرتبط با شرکت دوراندیشان است .

در طراحی لامپ ها از شیشه استفاده نشده و تمامی قطعات قابل بازیافت هستند .

تمامی قطعات باز یافتی و قابل تعمیر می باشند و در نتیجه مانند بقیه لامپ های وارداتی بازار که پس از سوختن مستهلک می شوند نیستند .

قطعه SMD به کار گرفته شده بر روی لامپ ها با دقت مهندسی بالا بر روی اعداد کلوین و لومن و حتی اندازه چیپ تولید شده و همین نکته باعث تمایز کیفیت نور و عمر لامپ این شرکت با سایر SMD هاست .

استفاده همزمان SMD به کار گرفته شده بر روی لامپ ها با دقت مهندسی مقدار لومن ولتاژ مخصوص این شرکت به همراه درایورهای طراحی شده شرکت دوراندیشان ، بازده ۹۸ درصد را به همراه می آورد . در طراحی درایور ها از سیستم PFC کمک گرفته شده است .

تمام محصولات گروه صنعتی دوراندیشان دارای دو سال گارانتی تعویض بدون قید و شرط میباشد .

ثبت نظرات شما
هیچ دیدگاهی ثبت نشده است :(
اولین دیدگاه را شما ارسال کنید